ULUSLARARASI EĞİTİM VE DEĞİŞİM SEMPOZYUMUNUN YENİ KONUSU “MESLEKİ EĞİTİM” OLARAK BELİRLENDİ

Uluslararası Eğitim ve Değişim Sempozyumunun Yeni Konusu Mesleki Eğitim:

Eğitim öğretim sahasındaki gelişmeleri ve değişen yaklaşımları akademisyen ve uzman sunumları eşliğinde değerlendireceğimiz 2. Uluslararası Eğitim ve Değişim Sempozyumu’nun (İ-SEC 2021) konusu “Mesleki Eğitim” olarak belirlendi.

Derneğimizin, Akademik Platform, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBU) ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) işbirliğinde düzenleyeceği sempozyum 1-3 Ekim 2021 tarihlerinde Sakarya’da gerçekleştirilecek.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin ev sahipliği yapacağı sempozyuma yurt içinden ve yurt dışından uzman, akademisyen, eğitimci ve sektör temsilcilerinin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Mesleki Eğitim ve Kalite Süreçleri, Mesleki Eğitim ve Sektör İşbirliği, Mesleki Eğitim ve Milli Teknoloji Hamlesi gibi birbirinden önemli konu başlıklarının ele alınacağı sempozyumda mesleki eğitim alanındaki sorunların tespiti ve çözüm önerileri açısından önemli sonuçlara ulaşılması hedefleniyor. Öte yandan sempozyuma gönderilen bildirilerin uluslararası hakemli dergilerde yayınlanması da planlanıyor. Organizasyonla ilgili tüm bilgilere ulaşmak ve bildiri göndermek için:

https://www.i-sec.info/tr//