2. ISEC2021 MESLEKİ EĞİTİM

ISEC2021 SEMPOZYUM WEB SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu yıl 2. Uluslararası Eğitim ve Değişim Sempozyumu (ISEC2021), Akademik Platform, Eğitim ve Değişim Derneği, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi iş birliğinde 1-3 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Sempozyumun temel amacı; Akademisyenlerin eğitimde yeni yaklaşımlar, eğitim uygulamalarında değişiklik ihtiyacı, eğitimin geleceğini etkileyebilecek değişikliklerin analizi gibi konuları paylaşıp tartışabilecekleri dünya çapında bir bağlam oluşturmak ve üniversiteler ile üniversiteler arasında güçlü bir iş birliği kurmak. Eğitim alanında uluslararası düzeyde bilim insanları.

Bu sempozyum, eğitim alanındaki tüm akademisyenleri, uzmanları, bürokratları, kurumları, vakıfları, öğrencileri, yerel yönetimleri ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirerek bilgi, düşünce, deneyim ve becerilerin paylaşıldığı bir bağlam oluşturmayı amaçlamaktadır. Dünyanın en güzel yerlerinden birinde bu eşsiz deneyimi yaşamak için bilim dünyasındaki tüm akademisyenleri bu sempozyumun bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Kabul edilen tüm makaleler, DOI numarası ve ISSN numarasıyla birlikte Akademik Perspektif Procedia’da çevrimiçi olarak yayınlanacaktır. Ayrıca seçilen yazılar APJEC-Akademik Platform Eğitim ve Değişim Dergisi, OPUS – Uluslararası Toplum Araştırmaları Dergisi ve Teknik Bilimler Dergisi’nde hakemler tarafından kontrol edildikten sonra yayınlanabilecektir.