SİNOP Eğitim Değişim Okumaları

SİNOP EĞİTİM DEĞİŞİM OKUMALARI – 2

E-DER Sinop İl Danışmanlığı nezdinde “Eğitim Değişim Okumaları” etkinliğinin Nisan ayı kitabı belli oldu.

İslami dirilişi gerçekleştirirken nesillerin nelere dikkat etmesi gerektiği hakkındaki görüşleri ihtiva eden  “Yoldaki İşaretler” adlı kitabı enine boyuna değerlendirip kitapta da belirtilen öncü topluluğun nasıl oluşması gerektiği konuşulacak, öncü topluluk olma konusunda kararlılıkla o yola baş koyan öncü topluluğa uzun yolculuğun başlangıç noktasını saptayabilmesi için ona kılavuzluk edecek “yol işaretleri” nin neler olduğu tespit edilecektir.

1. EĞİTİM DEĞİŞİM OKUMASI

E-DER Sinop İl Danışmanlığı nezdinde “Eğitim Değişim Okumaları” etkinliğinin Mart ayı kitabı belli oldu.

Bu kitap, 9. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın konusunu oluşturan ‘Sağlık’ kavramını, genel bir çerçeveyle okura sunar. Kitap; beden sağlığıyla birlikte, iç huzurun bir yansıması olan âfiyet kavramının kazanım değerlerini de ele alarak konuya çift yönlü bir bakış açısı kazandırmayı hedeflemiştir.

2. EĞİTİM DEĞİŞİM OKUMASI

E-DER Sinop İl Danışmanlığı nezdinde “Eğitim Değişim Okumaları” etkinliğinin Mart 2021’de

“Yoldaki İşaretler” adlı kitap enine boyuna değerlendirilip kitapta da belirtilen öncü topluluğun nasıl oluşması gerektiği hakkında konuşuldu.  Öncü topluluk olma konusunda “yol işaretleri” nin neler olduğu tespit edildi. Katılım sağlayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

E-DER Sinop İl Danışmanı Şükrü ERALTAN