E-DER, Denizli’de Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi

E-DER, Eğitim ve Değişim Derneği Denizli Danışmanı Ramazan Eskin organizesiyle Vildan Eğitim Kurumları ev sahipliğinde 21.05.2017 tarihinde Denizli’deki öğretmenlerle bilgilendirme ve istişare programı düzenlendi.

Programda katılımcılara E-DER faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr.Halil SAVAŞ, Denizli Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa YILMAZ ve Denizli’de bulunan okulların idareci ve öğretmenlerinin de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda E-DER çalışmaları anlatıldı.

Programın açılış konuşması ve E-DER çalışmaları  Eder Denizli İl Danışmanı Ramazan ESKİN tarafından yapıldı. Ramazan Eskin konuşmasında; “Dünyamız değişecek ve güzelleşecekse eğitim ile güzelleşecek. Bu konuda en büyük görev toplum mühendisleri olan biz öğretmenlere düşüyor. Elimizi taşın altına koymalıyız. Küçük kollardan beslenen büyük ırmaklar gibi eğitimcilerimizi, yapacağımız çalışmalarla beslemeliyiz.” sözlerine yer verdi.

E-DER projeleri ve yapılacak olan çalışmalara nasıl katkı verebiliriz?”  sunumu ise Vildan Eğitim Kurumları ilkokul müdür yardımcısı Hasan TEMİZKAN tarafından eğitimcilere aktarıldı. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.