1. Muallim Kitap Meclisi” Etkinliği

E-DER Bursa Gönüllüleri “Muallim Kitap Meclisi” Etkinliğinde Yazar Erol Erdoğan İle Buluştu

 

📘 : N’apsak Bu Gençleri
✍️ : Erol ERDOĞAN
📅 : 16 Aralık Cumartesi
⏰ : 10.00
📍 : Dobruca Sosyal Tesisleri/Bursa

Eğitim ve Değişim Derneği Bursa Temsilciliğinin Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlemiş olduğu Eğitim Değişim Okumaları Muallim Kitap Meclisi 16 Aralık Cumartesi günü saat 10.00 da Dobruca Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

E-Der Bursa Temsilciliğinden yapılan açıklamaya göre  “2023-2024 Eğitim-öğretim döneminde sağduyulu, iyi niyet sahibi ve kitap dostu kıymetli öğretmenlerimiz ile “Muallim Kitap Meclisi” buluşmalarına niyet ettik. 120 öğretmenimiz ile Erol ERDOĞAN Bey’in müellifi olduğu N’apsak Bu Gençleri? kitabını alarak okudular. Bu projede ki amacımız GENÇ HAZİNELERİMİZ olarak ifade ettiğimiz gençlere yaklaşım tarzlarımızı güncelleyebileceğimiz onlarla aramızdaki mesafeleri kapatacağımız özellikte yönlendirmeler yapan kitaplar okuyup kitabın yazarı ile buluşup ortak bir payda yakalamaktır.

Özellikle bir kesim tarafından gençlerimizle aramızı açmaya çalışan onları ötekileştiren ifadelendirmelerden Z Kuşağı, Alfa Kuşağı vb…  algı operasyonlarına karşı bilinçli olmaya niyet ettik.”  diyerek etkinlik amaçlarını açıkladılar.

Program saat 10.00 da kahvaltı ile başladı. Kahvaltı sonrası Yazar Erol ERDOĞAN N’apsak Bu Gençleri? kitabı üzerinde yaklaşık 1 saat sunum yaptı. Sunum sonrası kitabı okuyan öğretmenlerin sorularının cevaplanması, hediye çekilişi, yazarın kitabı imzalaması ve bir sonraki kitabın açıklanması ile program sona erdi. Katılım sağlayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

E-DER Bursa Temsilciliği